elBerryOÜ

Registrikood 16161484
Jaama tn 143, Tartu, Tartumaa 50705, Eesti

Võta ühendust

Telefon: +37256489472

info@elberry.ee

Hakka edasimüüjaks

Teil on võimalus meie tooteid edasi müüa ja teha koostööd. Selleks palun kirjuta

info@elberry.ee

elBerry Oü sai alguse 2020. aastal, kui maailma tabas ootamatu koroonapuhang. Paratamatult hakkasime veel rohkem mõtlema ja otsima võimalusi, kuidas hoida end nii, et olla terve. elBerry on pereettevõte, kelle jaoks on lisaks tervislikule eluviisile ja looduslikele toodetele oluline tarbida ka kvaliteetseid toidulisandeid, toetamaks enda tervist. Üks uurimine ja lugemine viis teiseni ning mõistsime, et must leedrimari on see tõhus taim, mida on eelnevalt teaduslikult uuritud ning see peab saama meie toodetes läbivaks komponendiks. Nii sündiski Eestis leedrimarja toodete bränd.

Projekt sai hoo sisse koostöös EASi ja Tartu Ülikooli farmaatsia instituudiga, mille eesmärgiks oli välja töötada leedriviljade baasil valmistatud toidulisandite kaks prototüüpi, mis:
1) vähendaks tõenäosust haigestuda viiruslikesse külmetushaigustesse;
2) aitaks kergendada viiruslike külmetushaiguste põdemist.
EASi poolt oli projekti toetuse summa 6000 eurot.

Kuna meile on väga oluline, et tooted oleksid puhta koostistega ning ilma lisaaineteta, siis oleme väga hoolikalt valinud, mida tootes kasutada ja mida mitte. Tooted on sündinud pikaajalise arendustöö tulemusena koostöös farmakognoosia professoriga. Oleme panustanud pikalt ja südamega, et Eesti inimesteni jõuaksid Eestis loodud ja toodetud turvalised tooted, mis on hoolikalt läbimõeldud, pakendatud jätkusuutlikusse pakendisse ning millest oleks tervisele kahju asemel kasu.

Toote 1 nimi on SambuPro, kusjuures Sambu on lühend leedri ladinakeelsest perekonnanimest (Sambucus) ja Pro viitab toote eeldatavale omadusele tugevdada organismi ja aidata ära hoida nakatumist viiruslikesse külmetushaigustesse.

Toote 2 nimi on SambuStop, kus Stop viitab toote eeldatavatele omadustele aidata organismil haigusest kiiremini ja kergemalt taastuda.

Play Video
Panus Sinu tervisesse!

Teadmine, et Sinuga on kõik korras, annab südamerahu.
100% looduslikud ja teaduspõhised toidulisandid on investeering südamerahusse!

Tootearendus jätkub. Soovime, et oleksite terved ja saaksite usaldada kodumaiseid teaduspõhiseid toidulisandeid.