SambuPro

Original price was: €18.00.Current price is: €5.40.

Leedrimarja ekstrakt aitab toetada immuunsüsteemi. Siirup on mõeldud tervise tugevdamiseks viiruslike külmetushaiguste levimise perioodil.

Musta leedrimarja kontsentraat punase siilkübara ja ženšenniga.

 • Eestis välja arendatud ja toodetud
 • toidulisand
 • loodusliku C-vitamiiniga (C-vitamiini sisaldus on laboris kontrollitud)
 • lisaainete vaba
 • 100% looduslik
 • koostöös teadlastega väljatöötatud
 • toote retsept ja tehnoloogia on valminud koostöös Tartu Ülikooli farmaatsia instituudi farmakognoosia professoriga
 • pikaajalise arendustöö tulemus
 • ei sisalda säilitusaineid, toiduvärve, sünteetilisi lõhna- ja maitseaineid
 • ei sisalda soja, laktoosi, gluteeni, pärmi
 • vegan

Mitte anda lastele!

Siirupit võetakse 15 ml 2-3 korda päevas ehk maksimaalselt 45 ml. Selles koguses siirupis sisalduvate ainete kogused on järgmised:

Päevane annus 45 ml sisaldab:

Musta leedri ekstrakti 1,20 g
Punase siilkübara ekstrakti 1,44 g
Hariliku ženšenni ekstrakti 0,60 g
Kirssmalpiigia (atseroolakirsi) ekstrakti 0,40 g
Sahharoosi 35,10 g

Laost otsas

Category:
Jaga

Punane siilkübar

Punane siilkübar on hetkeseisuga ainus ravimtaim, mille positiivne mõju immuunsüsteemile on teaduslikult hästi tõestatud. Ta aitab vähendada riski haigestuda nakkushaigustesse, sealhulgas külmetushaigustesse ja grippi. Külmetushaiguse ajal manustatuna kiirendab siilkübar tervenemist ja leevendab haigustunnuseid, muutes põdemise vähem ebameeldivaks. Punane siilkübar on ajalooliselt tähtis ravimtaim. Indiaani hõimud tarvitasid teda maohammustuste, haavade, haavandite raviks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks. Toimib ka valuvaigistina.
Must leeder

Must leeder on tõhus abiline ägedate viirusnakkuste ennetamisel ning on eriti kasulik gripi ja ka mitteviiruslike haiguste korral, aidates haigusperioodi lühendada ning vähendada sümptomite tõsidust. Selle ravimtaime üks tuntumaid tervist tugevdavaid omadusi on immuunsüsteemi toetamine. Rahvameditsiinis on musta leedrit kasutatud ka reuma ja palaviku leevendamiseks. Vanas Egiptuses kasutati musta leedrit jume parandamiseks ja põletuste leevendamiseks. Rahvameditsiinis kasutatud ka valu, paistetuse ja põletike korral.

Harilik ženšenn
Harilik ženšenn on Hiina rahvameditsiinis olnud tuntud juba tuhandeid aastaid. See aitab organismil kohaneda muutuvate tingimustega ning on seetõttu ka üks populaarseimaid stressivastaseid taimi. Stress nõrgendab aga immuunsüsteemi ja seetõttu mõjub harilik ženšenn soodsalt ka immuunsüsteemile. Tegemist on adaptogeeniga, mida kasutataksegi peamiselt stressi ja kurnatuse korral, sellel on ka ergastav toime. Selle tarvitamine suurendab organismi vastupanuvõimet viirushaigustele ja põletikele ning kiirendab gripist taastumist.
Kirssmalpiiga ehk Acerola kirss
Kirssmalpiiga ehk Acerola kirss on oma suure askorbiinhappe ehk C-vitamiini sisalduse tõttu kasulik organismi tugevdaja. See seni veel täielikult avastamata supertaim on üks suurimaid loodusliku C-vitamiini allikaid. Regulaarne C-vitamiini kasutamine vähendab külmetushaiguste kestvust. Askorbiinhape suurendab siilkübara immuunsüsteemi mõjutavat toimet ja aitab haigustega paremini toime tulla. Tõhus abiline hariliku külmetuse ja viirushaiguste korral.

3 reviews for SambuPro

 1. Sain proovida SambuProt ning pean ütlema, et maitseb lausa võrratult ja ma olen täitsa kindel, et tänu sellele ei hakanud mulle talvel ükski külmetushaigus külge. Samuti on minu jaoks oluline, et toode on tehtud Eestis.

 2. Kasutasin toodet kui olin nakatunud nohu-köha viirusesse. Pärast maitsva siirupi paari päevast kasutamist tundsin end silmnähtavalt paremini. Usun, looduslik siirup aitas viirusest kiiremini paraneda.

 3. Mul olid kodus kõik pereliikmed järjest haiged. Puutusin nende kõigiga ka otseselt kokku. Olin aga seekord juba mõnda aega SambuProd kasutanud ja ma ei jäänudki seekord haigeks.

Show reviews in all languages (4)

Lisa tagasiside

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga